Przyczyny usunięcia z Klubu skippera Tomka Sosina

Next


Uprzejmie informujemy o przyczynach usunięcia skippera Tomka Sosina z naszego Klubu w roku 2016, przyczyny były następujące:


  1. W/w skipper chciał pracować jedynie na czarno i nie płacić żadnych podatków od swojego wynagrodzenia. Do końca grudnia 2016 miał nam dostarczyć podpisane przez siebie dokumenty, związane z przyjmowanie swojego wynagrodzenia i jego obowiązkiem podatkowym. Nie zrobił tego, a w związku z tym część jego wynagrodzenia przeznaczyliśmy na opłacenia należnego podatku.
  2. Nie otrzymaliśmy od niego ani jednego potwierdzenia przyjęcia wynagrodzenia, jedynymi dowodami pobierania wynagrodzenia są nasze przelewy bankowe na wskazane przez niego rachunki. 
  3. Rozliczenia finansowe z tym skipperem to istny koszmar dla każdej księgowości.
  4. Dowiedzieliśmy się o prawomocnycm wyroku sądu chorwackiego w sprawie prowadzenia jachtu bez wymaganych dokumentów i opłat oraz ważnego ubezpieczenia (wyrok jest w zawieszeniu). Nie wiemy nawet czy jemu wolno prowadzić jachty na Adriatyku.


Ostrzegamy inne firmy przed współpracą z tym Panem. Osobom zainteresowanym chętnie udzielimy szerszych wyjaśnień.

Niniejsze oświadczenie jest spowodowane informacjami jakie do nas dochodzą, o szkalowaniu dobrego imienia naszej firmy przez wyżej wymienionego osobnika.

Z góry i z dołu przepraszam wszystkich za niegodne żeglarza zachowanie naszego byłego skippera.  


Pozdrawiam wszystkich

Adam Bazylczyk - szef Klubu


Klub Morski Sailing Whale © | Mapa strony