Rejs Sardynia i Korsyka - wrzesień 2013

Termin: 14-21 września 2013 Cena od osoby: 450 EUR (brak miejsc)

W naszych, zakręconych na punkcie żeglarstwa głowach, zaplanowaliśmy w tym roku rejs na akwenach otaczających Korsykę i Sardynię. W szczególności ciekawa, pod względem żeglarskim, jest Cieśnina Świętego Bonifacego, która rozdziela obie wyspy. Znajduje się tam mnóstwo zatok, zatoczek i portów, które kuszą wspaniałymi widokami, doskonałą kuchnią i wyśmienitym winem. W planie mamy wynajęcie busa na każdej z wysp, którym zamierzamy zwiedzić całą załogą.

Nasz plan staje się jeszcze bardziej atrakcyjny, biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio można bardzo tanio na te wyspy dolecieć samolotem z Polski.

Termin rejsu, to trzeci tydzień września, czyli od 14 do 21 września. Koszt koi od osoby to 450 €. Dla naszych klubowiczów, jak zwykle, 20% zniżki. Cena nie obejmuje podróży, ubezpieczenia, ani wkładu do kasy okrętowej, który standardowo wyceniamy na ok. 100 € od głowy.

Czekamy na zgłoszenia, gdyż jachty będziemy dobierać w zależności od liczebności załogi. Dodatkowym atutem rejsu jest fakt, że płyną nań przynajmniej dwaj klubowi skipperzy: Adam i Paweł. A kto ich zna, nie potrzebuje zapewnienia, że będzie bardzo wesoło i interesująco, a przy okazji można się na pewno czegoś nauczyć :-)Klub Morski Sailing Whale © | Mapa strony